Spanish Fly Orjinal Bayan Azdırıcı Damla

Cinsel isteksizlik çeken bayanlara özel azdırıcı yardımcı damla. Her türlü soğuk sıcak   içecekle kullanılır. İster haberli ister habersiz kullanılabilir. Damlayı içen bayan boşalarak rahatlamak zorundadır. 5 kullanımlıktır.

Spanish Fly Azdırıcı Damla Nedir ?

Bayanlarda cinsel istek uyandırıp bayanları tabiri caizse seksüel arzu yaparak cinsel yönden azdıran afrodizyak damlalara bayan azdırıcı damla yardımcı damla denir. Bayan azdırıcı yardımcı damlayı kullanmak çok kolaydır asitli, asitsiz, sıcak, soğuk, kafeinli ve aromalı herhangi bir içeceğin içerisine 15 Damla damlatılarak veya dil altına 3 ml damlatılarak kullanılmaktadır.

Spanish Fly Tanıtım Videomuz

Müşterilerden Gelen Sorular?

 • Ben 1 yıldır evliyim fakat eşimle cinsel ilişkiye daha giremedim.
 • Eşim benimle sevişirken çok soğuk davranmakta.
 • Arayan bir bayan benim bir bayan arkadaşımın bir problemi var partnerine karşı cinsel istek duymuyor bu damla işe yarar mı ?
 • Arayan bir erkek merhaba benim arkadaşımın bir kız arkadaşı var fakat daha cinsel ilişkiye giremediler ne yapabilirim ?

Kadınlarda Yukarıda sıraladığımız bir kaç örnekte olduğu gibi bayan azdırıcı yardımcı damla kullanılan kişide cinsel yönden istek sağlamaktadır.
Şimdi diyeceksiniz ya azdırıcı yardımcı ile bu mümkün mü sonuçta bu dürtü cinsel istek belli bir yaşa gelmiş her insanda vardır ve farkında olmadan günlük hayatımızda aslında bizler birtakım doğal afrodizyaklar kullanmaktayız Bu dürtüleri ateşleyen afrodizyak maddeler bu ürünün içerisinde mevcuttur ve bu da Kadın azdırıcı yardımcı Damla olarak etki göstermektedir.

Bayan azdırıcı yardımcı damla etkisi ?

Bayan azdırıcı yardımcı damla etkisi? Bayan azdırıcı yardımcı damlanın tam etkisini bayanın alması sağlandıktan sonra kısa bir sürede etki ettiğini göreceksiniz. Bayan orgazm duygusu ile dolarak boşalmayı arzulayacak ve Kadın azdırıcı yardımcı damlanın etkisi boşalmasını sağlayana kadar peşini bırakmayacaktır. Kadın azdırıcı yardımcı damla etkisi sayesinde bayan sürekli boşalma hissi nedeni ile partnerinden beklentileri hat safhaya çıkarak elinde olmadan azgın bir hale gelecektir.

Bayan azdırıcı yardımcı etkileri nelerdir ?

Kadın azdırıcı yardımcı damla etkileri damla içeriğindeki afrodizyak etkili maddeler sayesinde doğal ve kısa sürede etki eden bir yapıdadır. Kadın azdırıcı yardımcı dama nasıl etki eder, kadın da azdırıcı yardımcı damlanın etkisi nedir bunu partnerinizin damlayı haberli veya habersiz almasını sağlayarak kendiniz test edebilirsiniz. Her türlü içeceğe katılarak gizlice veya direkt olarak bayanın almasını sağlayın ve gerisini kadın azdırıcı yardımcı damlanın etkisine bırakın.

Bayan azdırıcı yardımcı yardımcı damla nasıl kullanılır ?

Bayan azdırıcı yardımcı yardımcı damla nasıl kullanılır? damlayı kullanmak çok kolaydır asitli, asitsiz, sıcak, soğuk, kafeinli ve aromalı herhangi bir içeceğin içerisine 3 ila 5 damla arası damlatılarak kullanılmaktadır. Bayan azdırıcı yardımcı damlanın tam etkisini görmek için asitsiz ve normal sıcaklıktaki içeceklerde kullanmanız tavsiye edilir. Azdırıcı yardımcı Kullanırken Asitli veya sıcak içeceklerde uygulanan azdırıcı yardımcı damlanın , asitsiz ve soğuk içeceklerde uygulanana göre daha az etki gösterdiği tespit edilmiştir. Kadın azdırıcı yardımcı Damla Nasıl kullanılır telefonla da bilgi alabilirsiniz.

Bayan azdırıcı yardımcı damla yan etkisi ?

Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla

Bayan azdırıcı yardımcı damlanın herhangi bir yan etkisi yoktur. Ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz. Ürün Kullanımında dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Bayan uyarıcı damlaları kullanma talimatlarında belirtildiği oranda kullanmanız tavsiye edilir. Çok faz kullanmak , çok fazla etki göreceğiniz anlamına gelmemektedir. Azdırıcı yardımcı Damla yan etkilerine rastlanmadığı ve müşterilerimiz den bu yönde bir dönüş almadığımızı bildirmek isteriz. Yan etkileri bulunmayan doğal ürünleri sitemizden bulabilirsiniz.

Cinsellik kadın ve erkekler için gerekli olan karşılıklı dürtülerin olduğu bir durumdur. Kadın ve erkeğin birbirlerine karşı zevk dürtüleri ile cinsellik kavramı açığa çıkar. Cinsellik duygusu hormonsal bir sıkıntısı olmayan herkesin sahip olduğu bir duygudur.

Cinsel istek değişik uyaranların varlığı ile ortaya çıkar. Bazı durumlarda ise cinsel isteksizlik olma durumu vardır. Tıbbi yönden bakılırsa kadınlarda hastalıkların cinsel isteksizlik oluşturduğu söylenebilir. Ancak psikolojik nedenler de cinsel isteksizlikte çok önemli yer kaplar. Bunları açıklamak gerekirse;

 •  Depresyon hali
 •  Güvensizlik
 •  Utanma
 •  Acı korkusu
 •  İlaçların yan etkileri
 •  Çevre ve aile baskısı
 •  Yetiştirilme şekli
 •  Hamile kalma korkusu

Bu durumlarda oluşacak cinsel isteksizliği ortadan kaldırmak için bayan azdırıcı damlalar bulunmaktadır. Bu damlalar afrodizyak etkisi oluşturur ve bayanların cinsel aktivitelerini kolaylaştırır. Azdırıcı damlaların hem psikolojik hem de fizyolojik etkileri bulunmaktadır.  Bu damlaların en önemli etkisi ereksiyonu kolaylaştırmaya yardımcı olarak ereksiyonu sağlamaktır. Cinsel açıdan isteksiz olan bayanların cinsel aktivitesini sağlamaktadır.  Doğru kullanıldığında etkileri kullanımdan bir saat sonra başlar ve afrodizyak  etkisi gösterir. Bu etki ile cinsel anlamda heyecan artar ve cinsel istek uyanır. İlişki isteğinin artması ile genital bölge duyarlılığı artar. Bu sayede orgazm olmak kolaylaşır ve cinsel ilişkide sorunlar ortadan kalkar. Sorunsuz bir ilişki ortaya çıkar.

Kadınlar, genel olarak cinsel arzularını ve duygularını bastırmak ya da belli etmemek konusunda erkeklere oranla daha başarılılar. Birkaç istisna olsa dahi genel olarak bu durum böyle ve zaten bu yöndeki genel yargı ve talep de bu şekilde erkekler daima yoğun arzu ve istek ile belirginleşirken bayanlarda bu biraz daha geridedir. Öğretilenin aksine kadınlar erkeklerden daha çok arzulamakta ancak bunu gizlemeyi iyi bilmektedirler. Bu yetiye sahip olmayan erkekler ise kişiler tarafından arzulanmadıklarını düşünebilmektedirler.

Tamamen yanlış olan bu düşünce bayan uyarıcı damla ile tarihe karışacak. Ürün partnerinizde uyarıcı etki yaratarak içindeki ateşi gizlemesine engel olacak. Bildiğiniz üzere hormonsal faaliyetleri ateşleyen bu ürün partnerinizin sizden uzaklaşmasına imkan tanımayacak. Tamamen zararsız olan bu ürün partnerinizle aranızdaki buzları eritmekle kalmayıp buharlaştıracak. Oldukça hızlı şekilde nüfuz eden ürün, sizi oldukça şaşırtacaktır. Günlerdir sizden uzak kalmaya çalışan partnerinizi, bir anda size yaklaştıracak. Karşı koyulmayacak bir arzu noktasına ulaşmış partnerinizle, gönül bağlarınızı kuvvetlendirme imkanına sahip olabilecekseniz.

Ürünü internetten online olarak sipariş edebilir, yerinizden dahi kalkmadan kapınıza kadar getirebilirsiniz. Unutmayınız ki, öncesinde ağır bir yemek yenilmiş ise etki süresini uzatabilir ancak; devamlılığına bir sorun teşkil etmez, süreyi kısaltmaz. Ürünün kullanımına ilişkin tüm detayları prospektüsü içinde bulabilirsiniz. Ancak sormak istediğiniz her türlü soru için iletişim butonlarını kullanarak bizimle iletişime geçebilir ya da yorum bırakabilirsiniz…

Bu damla sizi çok yakacak !