Paket Gizliliği

Gizliliğiniz bizim için çok önemli

Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Kargo veya kurye görevlisi de dahil olmak üzere 3. Şahıslar kutunun içeriğinde ne olduğunu bilmezler. Ürünlerinizin ev veya iş yerinize gelmesini istemiyorsanız sipariş bölümündeki açıklama kısmına belirtiniz. Bu durumda sipariş verdiğiniz ürünlerinizi en yakın kargo şubesinden direkt olarak kendiniz alabilirsiniz.

Şahıslara teslim edilmez

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda ekstrenizde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır. Ürününüz sizin adınıza kargo firmasına verilir. Bu yüzden 3. Şahısların kargonuzu teslim alması mümkün değildir.

Güvenli teslimat

Sabah 09:00 ile 16:30 arası vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Çalışma saatleri dışında vermiş olduğunuz siparişler bir sonraki gün kargo firmasına teslim edilmektedir. İstanbul içi teslimat süresi maximum 1 gün diğer illerimize maksimum teslimat süresi 2-3 gündür. Sabah 09:00 ile 16:30 arası vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir.