Novagra Kapsül Nedir?

Dünyanın en çok tercih ettiği, sertleştirme amaçlayan cinsel destek ürünlerinden bir tanesi olan Novagra kapsül nedir?

Novagra Kapsül, erkeklerin sertleşme sorunlarını tamamı ile ortadan kaldıran, devamlı pek çok kez cinsel ilişki yaşamanızı sağlayan aynı zamanda geç boşalma etkisi gösteren bir cinsel destek ürünüdür.  Novagra ilk olarak Almanya’da üretilmiş ve satılmıştır. Almanya’da çok fazla tutulması sebebi ile pek çok Avrupa ülkesine ihraç edilmiş ve o bölgelerde de satış rakamlarını yıldan yıla katlayarak geliştirmiştir. Avrupa ülkelerinde gösterdiği başarı sonrası firmamı tarafından bayiliği alınarak, 2011 yılında ülkemize getirilerek satışlarına başlanmıştır.

Novagra Etkisi

Novagra Geciktirici
Novagra Geciktirici

Erkeklerin karşılaştıkları cinsel problemler arasında erken boşalma ve sertleşme sıkıntıları ilk sıraları paylaşır. Bu sorunların her ikisinden aynı anda, tek bir doz hap ile kurtulmayı sağlayan ürün Novagra Kapsüldür.

Temel olarak içeriğinde bulunan meyan kökü, çobançantası, Trigonella, foenum, pastoris, glycymhiza glabra, mısır nişastası, çemen otu, graecum ve demir diken gibi bileşenler içermesi sayesinde sertleşme sorununu ortadan kaldıracak kan basıncı oluşturmayı ve bu kan basıncını penise yönlendirmeyi hedefleyen Novagra, geç boşalma için ise pek çok bitkiden yardım almaktadır. Bu güçlü formül sayesinde, erkeklerin büyük sıkıntılar yaşadığı konular tarih olmaktadır.

Erkek Novagra kapsül kullandıktan sonra 10 ila 30 dakika arasında sertleşir, bu sertleşme öncekilere göre daha yoğun ve uzun süreler kalan bir sertleşmedir. Normal boşalma süresine göre en az üç kat daha fazla süre boşalmaz ve yaşadığınız haz artar.

Novagra Nasıl Kullanılır?

Kapsül halinde satılan Novagra hapından bir adet şeklinde ağız yolu ile bol su tüketerek yutun. Bünyenize göre, 10 ila 30 dakika arasında cinsel ilişkiye hazır hale geleceksiniz. Novagra ile birlikte alkol tüketmeniz, etkiyi azaltabileceği için önerilmemektedir. Novagra Kapsül on sekiz yaş altı bireyler kullanmamalıdır. Kalp ve damar problemleri olan kişilerin kullanması da yan etkilere yol açabileceği için önerilmez.

Novagra Hapının Yan Etkileri

Novagra Kapsül temel olarak bitki özlü olması sebebi ile yan etkiye sahip değildir. Kalp ve ciğer rahatsızlıkları olan kişiler, etkileri sebebi ile problem yaşayabilmektedirler, bu yüzden kullanmaları önerilmez. Çocukların kullanımı ciddi derecede problemli bir durumdur, henüz gelişmeyen bünyelerine onarılamaz hasarlar bırakabilir.